Doprava na Zvoničku a parkování v zimní sezoně
     
     Penzion Zvonička
     Ceník pobytu
     Rezervace pobytu
     Skupinové pobyty
     Kontakt a mapy
     Fotogalerie
     Kniha hostů
 © Zvonicka 2017
 V letní sezoně, tj. od jara, kdy už není na cestě sníh až do podzimu, kdy sníh opět napadne, můžete až k penzionu Zvonička dojet vlastním vozem a u Zvoničky parkovat. Vjezd do ochranného pásma Krkonošského národního parku se řídí zvláštními předpisy. To znamená, že můžete využít pouze stanovených tras buď z Pece pod Sněžkou nebo z Černého dolu, pohybovat se po jiných cestách je zakázáno. Penzion Zvonička má parkoviště pro 8 vozidel. Pokud si pobyt v penzionu Zvonička zareservujete, obdržíte s potvrzením reservace také plánky cest na Zvoničku a to jak z Černého dolu, tak z Pece pod Sněžkou včetně kopie povolení k vjezdu a parkování u penzionu.
Cesta z Pece pod Sněžkou je zpoplatněna 20,- Kč za 1 auto, povolení k vjezdu z Pece pod Sněžkou si vyzvedente v parkovacím automatu u vjezdu do parkoviště č. 4 - Zelený potok, viz obr. č. 4.


 V zimní sezoně, tj. ode dne, kdy napadne sníh, do doby, kdy jsou cesty autem sjízdné, vám dopravu zajistíme naší technikou - rolbami a sněžnými skútry. K dispozici jsou sněžné rolby pro 10 osob se zavazadly, sněžný skútr je pro dvě osoby (+ řidič) se zavazadly. Pro parkování osobních aut v zimní sezoně je vyhrazeno parkoviště č. 4 - Zelený potok (po pravé straně vozovky, na mapce níže je označeno zeleně), v případě obsazení parkoviště č. 4 použijte parkoviště č. 2 pod TAXI SKÚTR, po levé straně vozovky - na mapce označeno červeně. Cenu za dopravu budete mít uvedenu v kalkulaci vašeho pobytu.


 Přijedete li autobusem do Pece pod Sněžkou na autobusové nádraží, volejte na telefonní číslo +420 499 736 201, zajistíme vám dopravu od autobusového nádraží až k penzionu Zvonička a v den odjezdu zpět na autobusové nádraží. Doprava není zahrnuta v ceně pobytu.

Zobrazit místo Parkoviště Zelený potok (P 4) na větší mapě

1. Pec pod Sněžkou - Zvonička

2. Pec pod Sněžkou - Zvonička

3. Černý Důl - Zvonička

4. Povolení k vjezdu

5. Doprava v zimě

6. Informace o vjezdu