Penzion Zvonička

Apartmány

  Apartmán 01  

Ve sníženém přízemí penzionu Zvonička se nachází útulný apartmán číslo 01, který disponuje třemi lůžky a jedním rozkládacím dvojlůžkem. Apartmán je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na postelích jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek a hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – J
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Apartmán 02  

Kompletně dřevem obložená ložnice, krásný výhled z postele na okolní lesy, to je stylový apartmán číslo 02, který se také nachází ve sníženém přízemí penzionu Zvonička. Apartmán disponuje třemi lůžky a jedním rozkládacím dvojlůžkem, je tedy ideální i pro větší skupinku osob. Apartmán je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na postelích jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek, hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, dvojvařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – J
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Apartmán 12  

V přízemí, hned vedle vstupu do penzionu Zvonička se nachází prostorný a světlý apartmán číslo 12. Východní orientace z apartmánu dělá ideální místo pro milovníky prvních slunečních paprsků. Během dne se pak z balkónku můžete kochat pohledem na Kolínskou boudu, život pulzující v jejím okolí, naši tělocvičnu a okolní lesy. Apartmán je dvoupokojový, ideální tedy pro rodiny s dětmi, je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvojlůžku, samostatném lůžku a rozkládacím dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, dvojvařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – SV
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Apartmán 13  

V přízemí, hned vedle vstupu do penzionu Zvonička se nachází prostorný a krásně prosvětlený apartmán číslo 13. Orientace západním směrem zajišťuje přísun slunečních paprsků po většinu dne. V kombinaci s výhledem na okolní louky, lesy a při dobré viditelnosti z malého balkónku i podhůří Krkonoš je tento apartmán ideálním místem, kde čerpat novou energii. Apartmán je dvoupokojový, ideální tedy pro rodiny s dětmi, je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvojlůžku, samostatném lůžku a rozkládacím dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – SZ
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Apartmán 21  

Jižně orientovaný, s krásným výhledem na Černou horu, to je apartmán číslo 21, který se nachází v prvním patře penzionu Zvonička. Apartmán je třílůžkový, ideální tedy pro páry, menší skupinky, či rodinky s dětmi. Je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na lůžkách jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má samostatnou, stylovou koupelnu s WC, která přispívá k opravdové horské atmosféře celého prostoru svým trámovým stropem. Nechybí v ní fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – J
Kapacita – 3 🛏️ (1×2 + 1×1)

  Apartmán 22  

V prvním patře penzionu Zvonička se nachází prostorný a krásně prosvětlený apartmán číslo 22. Díky stropu s trámy je apartmán velmi útulný, orientace západním směrem zajišťuje dostatek slunečních paprsků a v kombinaci s výhledem na okolní louky, lesy a při dobré viditelnosti z malého balónku i podhůří Krkonoš je tento apartmán to pravé pro pohodovou dovolenou na hřebenech hor. Apartmán je dvoupokojový, ideální tedy pro rodiny s dětmi, je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvojlůžku, samostatném lůžku a rozkládacím dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má menší samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – Z
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Apartmán 23  

V prvním patře penzionu Zvonička se dále nachází prostorný a krásně prosvětlený apartmán číslo 23. Díky orientaci východním i severním směrem zajišťuje dostatek slunečních paprsků a v kombinaci s výhledem na okolní louky, lesy. Apartmán je dvoupokojový, ideální tedy pro rodiny s dětmi, je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvojlůžku, samostatném lůžku a rozkládacím dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Kuchyňka je kompletně vybavena nádobím pro samostatné vaření, lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Apartmán má menší samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

 

Orientace – SV
Kapacita – 5 🛏️ (2×2 + 1×1)

  Pokoj 24  

Dvojlůžkový pokoj, který na vás dýchne svojí příjemnou atmosférou. Ideální prostor pro páry, které nepotřebují kuchyňku. Díky východní orientaci pokoj ozáří první ranní paprsky, které si klidně můžete vychutnat s kávou na malém balkónku, jež je tohoto prostoru nedílnou součástí. Pokoj je vybaven masivním nábytkem, k dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Pokoj je vybaven alespoň rychlovarnou konvicí, hrnečky a skleničkami, nechybí třeba otvírák na víno. Pokoj má prostornou samostatnou koupelnu s WC, nechybí v ní fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – V
Kapacita – 2 🛏️ (1×2)

  Pokoj 31  

Ve druhém patře penzionu Zvonička se nachází prostorný podkrovní čtyřlůžkový pokoj, který ocení zejména hosté, kteří nepotřebují využívat během pobytu kuchyňku. Zkosený strop, kolmý trám v prostoru a masivní nábytek dodávají tomuto pokoji atmosféru opravdové horské chaty. K dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvou lůžkách a jednom dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Pokoj je vybaven alespoň rychlovarnou konvicí, hrnečky a skleničkami, nechybí třeba otvírák na víno. Pokoj má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – V
Kapacita – 4 🛏️ (1×2 + 2×1)

  Pokoj 33  

Ve druhém patře penzionu Zvonička se nachází podkrovní čtyřlůžkový pokoj, kteří ocení zejména hosté, kteří nepotřebují využívat během pobytu kuchyňku. Zkosený strop, kolmý trám v prostoru a masivní nábytek dodávají tomuto pokoji atmosféru opravdové horské chaty. K dispozici je prostorná šatní skříň. Na dvou lůžkách a jednom dvojlůžku jsou kvalitní matrace pro váš pohodlný spánek. Hosté mají samozřejmě k dispozici lůžkoviny a ručníky. Pokoj je vybaven alespoň rychlovarnou konvicí, hrnečky a skleničkami, nechybí třeba otvírák na víno. Pokoj má samostatnou koupelnu s WC, nechybí zde fén. SAT TV a WI-FI jsou v penzionu samozřejmostí.

Orientace – Z
Kapacita – 4 🛏️ (1×2 + 2×1)

F.A.Q.

Často kladené otázky a odpovědi

Ano, v letní sezóně se u nás parkovat dá, ale jelikož se penzion nachází v krkonošském národním parku, tak je potřeba si zakoupit povolení ke vjezdu. 

V zimní sezóně je penzion dostupný pouze pěšky, na sněžném skútru nebo rolbou. Parkování je možné v Peci Pod Sněžkou na centrálním parkovišti.

Povolení se dá zakoupit na dvou místech.

  • V Peci Pod Sněžkou u centrálního parkoviště v automatu u sjezdovky Javor 
  • Cestou nahoru z Černého Dolu v informačním centru (malá dřevěná budka po levé straně)

Ano, psi jsou na Penzionu Zvonička vítáni. Nicméně Vás žádáme, abyste v okolí penzionu na upravovaných prostorách po svých mazlíčcích řádně uklízeli.

Dětské postýlky jsou v omezeném množství k dispozici a pro děti ve věku 0-3 je cena 200 Kč/noc včetně lůžkovin.

Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech apartmánech a veřejných prostorách.