Penzion Zvonička

Služby

  Přeprava  

Nabízíme vlastní dopravu od parkovacího domu v Peci pod Sněžkou až před vstupní dveře penzionu Zvonička  Do kabiny vozidla se vejde až 5 hostů a zavazadla Vám vezmeme do kryté korby vzadu. Poplatek činí 1000 Kč / cesta.  Využijte zážitkovou jízdu hned po příjezdu do Krkonoš. Přepravu je nutné domluvit s dostatečným předstihem před vaším příjezdem.

  Tělocvična  

Hned vedle penzionu Zvonička se nachází tělocvična o rozměrech cca 12×8 metrů. V nepříznivém, nebo zimním počasí, kdy se nedá cvičit venku, je to ideální místo pro skupinová cvičení, kde je možné si zatopit v krbu, což dává místu opravdovou kouzelnou atmosféru a například cvičení jógy za opravdového zvuku praskání dřeva se vám, jak se říká, dostane pod kůži. Tělocvična se dá využít i jako školící místnost, kde se dá ke stolu pohodlně usadit až 50 lidí. Pro potřeby stravování je možné domluvit i externí cateringovou agenturu.

  Dětská herna  

Ve druhém patře se nachází dětská herna. Prostor, kde Vaše děti mohou rozvíjet kreativitu, tvořit různé výtvory a hrát si s hračkami které jsou zde plně k dispozici a nebo i s těmi které si sem sami přivezou. Dětská herna je hostům k dispozici zdarma. Velikou výhodou je umístění herny naproti společenské místnosti, která se nachází také zde na patře. Vy tak můžete sedět v klidu u stolu, a pořád budete mít Vaše děti pod kontrolou

  Společenská místnost  

Společenská místnost, je ideálním prostorem pro setkávání přátel, kamarádů i rodin, jenž jsou ubytování na více než jednom apartmánu či pokoji. Je zde prostor pro přibližně 12 lidí. Dětská herna je umístěna přímo naproti společenské místnosti. V případě potřeby se toalety nachází přímo na chodbě, hosté tak nemusí scházet do nižších pater.

  Externí služby  

Na sousední Kolínské boudě jsme pro Vás domluvili možnost využití jejich služeb wellness.
Služby je potřeba objednat předem na recepci Kolínské boudy, kde zároveň proběhne i platba v hotovosti.

Bazén

50 Kč / hodina / osoba
Maximální počet osob v bazénu je 10 osob.
Rezervace bazénu předem na recepci.

Sauna

600 Kč / hodina / pro 1-4 osoby
Každá další osoba: 150 Kč/ hodina.
Rezervace sauny minimálně 6 hodin předem na recepci.

Whirlpool

500 Kč / hodina / pro 1-5 osob
Každá další osoba: 100 Kč/ hodina.
Rezervace whirlpool minimálně 30 minut předem na recepci.

Masáže

400 Kč – 1/2hodiny.
Používáme různé olejíčky a emulze.
Rezervace masáže nutná předem na recepci.

  Svatby  

Vstupte do manželského života právě u nás. Až na počasí umíme zařídit skoro vše co si budete přát. Od svatebního oltáře, sezení pro hosty během obřadu, tak i po něm, doprovodný program během celého Vašeho dne, catering, který máme vyzkoušený a který naše prostory již zná a ví, co je možné, až po fotografa a kameramana.