Penzion Zvonička

Služby

  Přeprava  

V zimní sezoně (listopad – duben) mějte na mysli, že jedete do nadmořské výšky 1117 m.n.m. kde se penzion nachází až nad sjezdovkami. V případě sněhu je parkování, které není zahrnuto v ceně ubytování, možné pouze v Peci pod Sněžkou na parkovišti nebo v parkovacím době. Bouda je v zimní sezoně auty nedostupná. Hostům tak nabízíme přepravu rolbou, traxtrem, čtyřkolkou či skútrem za poplatek 200,-/osoba. Přepravu je nutné si domluvit 2-5 dní před Vaším příjezdem na telefonním čísle +420 774 500 747.

  Tělocvična  

Hned vedle penzionu Zvonička se nachází tělocvična o rozměrech cca 12×8 metrů. V nepříznivém, nebo zimním počasí, kdy se nedá cvičit venku, je to ideální místo pro skupinová cvičení, kde je možné si zatopit v krbu, což dává místu opravdovou kouzelnou atmosféru a například cvičení jógy za opravdového zvuku praskání dřeva se vám, jak se říká, dostane pod kůži. Tělocvična se dá využít i jako školící místnost, kde se dá ke stolu pohodlně usadit až 50 lidí. Pro potřeby stravování je možné domluvit i externí cateringovou agenturu.

  Dětská herna  

Ve druhém patře se nachází dětská herna. Prostor, kde Vaše děti mohou rozvíjet kreativitu, tvořit různé výtvory a hrát si s hračkami které jsou zde plně k dispozici a nebo i s těmi které si sem sami přivezou. Dětská herna je hostům k dispozici zdarma. Velikou výhodou je umístění herny naproti společenské místnosti, která se nachází také zde na patře. Vy tak můžete sedět v klidu u stolu, a pořád budete mít Vaše děti pod kontrolou

  Společenská místnost  

Společenská místnost, je ideálním prostorem pro setkávání přátel, kamarádů i rodin, jenž jsou ubytování na více než jednom apartmánu či pokoji. Je zde prostor pro přibližně 12 lidí. Dětská herna je umístěna přímo naproti společenské místnosti. V případě potřeby se toalety nachází přímo na chodbě, hosté tak nemusí scházet do nižších pater.

  Svatby  

Vstupte do manželského života právě u nás. Až na počasí umíme zařídit skoro vše co si budete přát. Od svatebního oltáře, sezení pro hosty během obřadu, tak i po něm, doprovodný program během celého Vašeho dne, catering, který máme vyzkoušený a který naše prostory již zná a ví, co je možné, až po fotografa a kameramana.

  Externí služby  

Na sousední Kolínské boudě jsme pro Vás domluvili možnost využití jejich služeb wellness.
Služby je potřeba objednat předem na recepci Kolínské boudy, kde zároveň proběhne i platba v hotovosti.

Bazén

Zdarma od 9:00 do 21:00
Maximální počet osob v bazénu je 10 osob.
Rezervace bazénu předem na recepci.

Sauna

600 Kč / hodina / pro 1-4 osoby
Každá další osoba: 150 Kč/ hodina.
Rezervace sauny minimálně 6 hodin předem na recepci.

Whirlpool

500 Kč / hodina / pro 1-5 osob
Každá další osoba: 100 Kč/ hodina.
Rezervace whirlpool minimálně 30 minut předem na recepci.

Masáže

400 Kč – 1/2hodiny.
Používáme různé olejíčky a emulze.
Rezervace masáže nutná předem na recepci.