Penzion Zvonička

Penzion

Historie od roku 1771

Současná podoba penzionu Zvonička se datuje od roku 2000, avšak historie budovy sahá daleko do minulosti a první zmínky o objektu na tomto místě se píší již v roce 1771.

Během více než 300 let se Zvonička využívala k mnoha účelům a to jako ubytovací zařízení, nebo jako stánek s občerstvením, či dokonce vinárna. Velký požár roku 1979 původní budovu srovnal se zemí a následně začala nová etapa výstavby s výsledkem podoby, který můžete vidět v současnosti. Jedinečná zelená barva penzionu uvolní vaší mysl a společně s krásnou přírodou kolem zajistí, že se k nám budete těšit zas a znovu.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Penzion Zvonička

Prostředí

Penzion je situovaný na Lučinách na rozmezí mezi Pecí pod Sněžkou, Jánskými Lázněmi a Černým Dolem. Nadmořská výška zajistí v zimním období dostatek sněhu a v létě čistý výhled na hvězdnou oblohu.

Pohodlí

Naším cílem je, abyste se u nás pokaždé cítili jako doma, a rádi jste se k nám vraceli na zimní a letní dovolenou. Po celou dobu se budeme snažit abyste u nás měli maximální pohodlí pro Váš odpočinek.

Příroda

Klidné prostředí na louce, kde se v době klidu pase divoká zvěř, minimální provoz aut kolem penzionu, vjezd pouze s platným povolením KRNAP a vzácné a krásné rostliny, které rostou hned vedle našeho penzionu, prostě značka ideál.